Výhody

Ľahké na manipuláciu, šikovné na prevoz

Rýchlo poskladať, naplniť vecami na sťahovanie, preniesť a znovu rozložiť. Či ponesiete náš box v rukách alebo využijete možnosť naskladať niekoľko boxov na seba a preniesť tým násobne viac vecí za kratší čas s pomocou šikovného vozíka (zahrnutý v cene každého balíka), akékoľvek sťahovanie sa stane neporovnateľne ľahším a jednoduchším než čokoľvek, čo ste doteraz zažili.

Arrow bottom

Icon_lahke
Icon_pevne

Pevné, stabilné a odolné

Každý, kto sa už niekedy sťahoval za pomoci kartónových krabíc si určite pamätá na trhajúce sa ušká, prepadávajúce sa dno škatúl alebo rozpadávajúce sa steny. Už nehovoriac o situácii, ak náhodou počas nosenia skatúľ začalo pršať… Jediné čo ostávalo bolo zliepať kartónové krabice lepiacimi páskami, ak boli po ruke, a dúfať, že krabice vydržia ešte aspoň jednu otočku s vecami. S BOKSi si s ničím takýmto nemusíte robiť starosti. Naše boxy sú ľahko zložitelné a rozložiteľné, sú pevné a stabilné aj keď ich naplníte do plna, ochránia Vaše veci aj pri náraze a nikdy sa Vám nerozpadnú v rukách ani za zlého počasia.

Arrow bottom

Šetria Váš čas a námahu

Každé sťahovanie so sebou nesie množstvo práce a stresu so zabezpečením všetkého čo potrebujete predtým aj potom, ako vyriešite samotné sťahovanie. S BOKSi Vám odpadne kopa práce, plus u nás nájdete všetko čo potrebujete. Naše boxy aj s príslušenstvom Vám dovezieme a následne ich aj odvezieme. Nemusíte nikam chodiť, nič hľadať, kupovať, prebíjať sa dopravou. S BOKSi ušetríte čas a námahu, vďaka čomu sa môžete naplno sústrediť na samotné sťahovanie, aby ste nezabudli ani jednu z Vašich vzácností.

Arrow bottom

Icon_setria cas
Icon_ochrana

Zaručená ochrana obsahu pri sťahovaní

Každý BOKSi box má uzatvárateľné veko, takže Vaše veci sú bezpečne chránené zo všetkých strán či už proti zlému počasiu, špine alebo nárazom. Pre prípad silných lejakov máme k dispozícii špeciálne nepremokavé BOKSi pršiplášte, ktorými možete svoje boxy zakryť a mať 100% istotu, že Vaše veci budú pekne v suchu, nech sa deje čo sa deje.

Arrow bottom

Priestranné, ergonomické

Oblečenie, zakladače, firemné dokumenty, knihy, alebo Váš obľúbený kávovar, v BOKSi boxe si drvivá väčšina Vašich vecí, ktoré potrebujete prepraviť, nájde svoje miesto. Šikovné ušká na bokoch boxov umožnia pevné uchytenie a pohodlný prenos.

Arrow bottom

Icon_priestranne
Icon_ciste

Čisté a hygienické

Všetky boxy sú po každom zapožičaní dôsledne umyté a pripravené na opätovné použitie v 100% staveNa rozdiel od kartónu nemôžu naše boxy navlhnúť, vďaka čomu sú eliminované plesne a hniloba. Ak chcete, aby Vaše veci ostali čisté, BOKSi je to správne riešenie.

Arrow bottom

Priateľské k životnému prostrediu

Väčšina kartónových krabíc použitých pri sťahovaní končí aj vďaka ich slabej konštrukcii hneď po sťahovaní v odpade. Keď k tomu pripočítame výrub stromov a nešetrný proces ich výroby, dostávame sa do začarovaného kruhu produktu na jedno použitie. Naše boxy sú vyrobené z kvalitného priemyselného plastu, vďaka čomu vydržia stovky použití a následne sa postaráme o ich kompletnú recykláciu. Týmto sú paradoxne aj napriek zvolenému materiálu výrazne ekologickejšie než kartónové krabice a pomáhajú tým chrániť naše životné prostredie.

Arrow bottom

Icon_ecofriendly

Start typing and press Enter to search

Nákupný košík