Kontakt

Prevádzková doba

Pondelok-Sobota: 08:00-20:00

Hlaváčiková 20
841 05 Bratislava

+421 911 850 123
boksi@boksi.sk

IČO: 51474999
DIC: 2120725640
IČ DPH: SK2120725640

Spoločnosť je registrovaná na Okr. súde BA I. odd.:Sro. Vložka č.127083/B
Arrow bottom

Ak Vás naša služba zaujala a máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať prostredníctvom vľavo uvedených kontaktov alebo nižšie umiestneného kontaktného formulára.

O nás

Sme spoločnosť založená v Bratislave dvojicou dlhoročných kamarátov, ktorí si povedali, že je na čase výrazne zjednodušiť a zrýchliť sťahovanie domácností a firiem. Náš príbeh je podobný ako mnohé iné. Sami sme sa v rámci mesta viackrát sťahovali a prešli sme si tým istým ako všetci ostatní. Starosti s hľadaním a nákupom klasických kartónových krabíc, ich skladanie, preprava a nosenie v rukách, nehody, ktoré sa pri tom stávali. Jedného dňa sme zhodou náhod narazili na myšlienku využitia priemyselne vyrábaných plastových boxov na sťahovanie, ktorá sa už medzičasom vo svete uchytila. Zo zvedavosti sme si ich niekoľko kúpili a začali ich používať na prepravu všetkého možného, čo sme potrebovali dostať z jedného miesta na druhé. Praktickosť, jednoduchosť použitia, šikovnosť pri preprave a k tomu ešte aj na prvý pohľad nečakaná šetrnosť k životnému prostrediu nás natoľko nadchli, že sme sa rozhodli ponúknuť túto malú revolúciu v sťahovaní aj všetkým ostatným, ktorí si chcú zjednodušiť život.

Sociálna angažovanosť

Každý z našich zákazníkov má možnosť prostredníctvom vecných darov jednoduchým spôsobom podporiť činnosť dvoch neziskových organizácií. Jednou je Bratislavská Arcidiecézna Charita, poskytujúca sociálne služby, zdravotnícku starostlivosť, výchovno-vzdelávacie aktivity a prácu s dobrovoľníkmi. Druhou je Križovatky n.o., ktorá v rámci Azylového domu Emauzy a Azylového centra Betánia pomáha ľuďom, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii.

Ako presne podpora funguje? Pri sťahovaní sa veľakrát stane, že ešte stále funkčné a použiteľné veci (oblečenie, drobné elektrické spotrebiče, kozmetika) sa stanú nadbytočnými a skončia v odpade alebo sa len tak rozdajú. Aby ste sa tejto situácii vyhli, môžete pri vrátení BOKSi boxov do navrchnejšieho z nich vložiť všetky nepotrebné, ale pri tom ešte stále funkčné veci. Presný zoznam čo darovať a čo nie nájdete na webových stránkach oboch uvedených organizácií. BOKSi následne darované veci prinesie priamo do Skladu Solidarity Bratislavskej Arcidiecéznej Charity alebo do Azylového domu či Azylového centra neziskovej organizácie Križovatky.

Start typing and press Enter to search

Nákupný košík