• Domácnosť XS

   29.00

   Sada 10 kusov BOKSI boxov. Ideálne na presťahovanie jednej izby alebo menšieho priestoru. V cene je ako bonus zahrnutý aj jeden kus BOKSi koliesok. Vďaka nim budete môcť všetky Vaše boxy pohodlne a rýchlo presunúť z bytu do auta a naopak, bez namáhavého dvíhania a prenášania v rukách. Nezabudnite každý box označiť našimi etiketami, aby ste pri vybalovaní nestrácali čas hľadaním. Ak by ste náhodou zistili, že potrebujete viacej boxov alebo koliesok, stačí si doobjednať ďalšie a my Vám ich čo najskôr doručíme.

  • Domácnosť S

   49.00

   Sada 20 kusov BOKSi boxov. Ak sťahujete malý jednoizbový byt alebo štúdio, toto je tá správna voľba. V cene je ako bonus zahrnutý aj jeden kus BOKSi koliesok. Vďaka nim budete môcť všetky Vaše boxy pohodlne a rýchlo presunúť z bytu do auta a naopak, bez namáhavého dvíhania a prenášania v rukách. Nezabudnite každý box označiť našimi etiketami, aby ste pri vybalovaní nestrácali čas hľadaním. Ak by ste náhodou zistili, že potrebujete viacej boxov alebo koliesok, stačí si doobjednať ďalšie a my Vám ich čo najskôr doručíme.

  • Domácnosť M

   89.00

   Sada 40 kusov BOKSI boxov. Ideálny počet na presťahovanie jednoizbového alebo dvojizbového bytu. Ak by ste náhodou zistili, že potrebujete viacej boxov alebo koliesok, stačí si doobjednať ďalšie a my Vám ich čo najskôr doručíme. V cene sú ako bonus zahrnuté aj dva kusy BOKSi koliesok. Vďaka nim budete môcť všetky Vaše boxy pohodlne a rýchlo presunúť z bytu do auta a naopak, bez namáhavého dvíhania a prenášania v rukách. Nezabudnite každý box označiť našimi etiketami, aby ste pri vybalovaní nestrácali čas hľadaním.

  • Domácnosť L

   149.00

   Sada 80 kusov BOKSI boxov. Sťahovanie Vášho bytu bude vďaka našim boxom o moc pohodlnejšie a menej namáhavé. Vyhraďte si na každú izbu 10-20 boxov, takže všetko zbalíte rýchlo a s dostatkom baliaceho priestoru. Následne len naskladajte boxy na seba, prevezte na BOKSi kolieskach do auta/z auta a šup, ste presťahovaný. Nezabudnite každý box označiť našimi etiketami, aby ste pri vybalovaní nestrácali čas hľadaním. V cene sú ako bonus zahrnuté aj tri kusy BOKSi koliesok. Vďaka nim budete môcť všetky Vaše boxy pohodlne a rýchlo presunúť z bytu do auta a naopak, bez namáhavého dvíhania a prenášania v rukách. Ak by ste náhodou zistili, že potrebujete viacej boxov alebo koliesok, stačí si doobjednať ďalšie a my Vám ich čo najskôr doručíme.

  • Domácnosť XL

   189.00

   Sada 100 kusov BOKSI boxov. Žiaden byt nie je príliš veľký, ak máte po ruke dostatočné množstvo našich boxov. Na každú izbu budete mať pohodlné množstvo 10-20 boxov, takže všetko zbalíte rýchlo a s dostatkom baliaceho priestoru. Následne len naskladajte boxy na seba, prevezte na BOKSi kolieskach do auta/z auta a šup, ste presťahovaný. Nezabudnite každý box označiť našimi etiketami, aby ste pri vybalovaní nestrácali čas hľadaním. Vďaka BOKSi boxom ušetríte množstvo času a energie. V cene sú ako bonus zahrnuté aj štyri kusy BOKSi koliesok. Vďaka nim budete môcť všetky Vaše boxy pohodlne a rýchlo presunúť z bytu do auta a naopak, bez namáhavého dvíhania a prenášania v rukách. Ak by ste náhodou zistili, že potrebujete viacej boxov alebo koliesok, stačí si doobjednať ďalšie a my Vám ich čo najskôr doručíme.

  Start typing and press Enter to search

  Nákupný košík